Підпиши петиції – підтримай сімейні цінності!

Наша церква підтримала рішення написати електронні петиції до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з метою захисту традиційних сімейних цінностей. Закликаємо всіх християн підписати шість петицій, поширити посилання на петиції серед знайомих. А також допомогти підписати тим, хто не знає, як це робити. Щодня моліться за те, щоб всі шість документів набрали по 25000 підписів і влада правильно відреагувала на дані петиції. Від Вашої активності може залежати майбутнє України.

В деяких школах України вже почалась пропаганда гомосексуалізму. Підставою для цього є затверджений Кабінетом Міністрів «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» (детальніше в петиції), що передбачає, зокрема, легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, усиновлення дітей трансгендерними людьми, пропаганду гомосексуалізму в школах та через ЗМІ. В деяких європейських країнах, де християни були пасивними, вже зараз є кримінальна відповідальність за критику гомосексуалізму.

Біблія відносить гомосексуалізм до найважчих гріхів (Левит 18:22, Левит 20:13, Римлян 1:24-27, 1 Кор. 6:9-10, 1 Тим. 1:9-10). З Першого Послання до Коринтян 6:9-10 ясно, що мужоложники не вспадкують Божого Царства. Важливо, щоб християни застерегли владу та громадян України від пропаганди та поширення гріха гомосексуалізму (Єзекіїля 3:18-21). Для пропаганди гомосексуалізму часто використовуються аргументи, що суперечать науковим фактам (див. тексти петицій).

Посилання на петиції:

1. itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070
2. itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118
3. petition.president.gov.ua/petition/42484 (петицію видалено)
4. petition.president.gov.ua/petition/42862
5. petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462
6. petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485

Важливо підписати всі шість петицій, тому що Президент, Верховна Рада та Кабінет Міністрів мають різні повноваження і жоден з цих органів влади самостійно не зможе зробити все необхідне.

На підписання петицій потрібно витратити 20-30 хвилин. 99% часу займе створення трьох акаунтів (реєстрація) на сайтах. А сама процедура підписання триває не більше однієї хвилини. Складність може виникнути на сайті Президента, де для додаткової перевірки потрібно надати свій податковий номер і очікувати до двох днів для підтвердження. Але в разі наявності акаунта в Приват24 або ЕЦП, верифікацію можна зробити за декілька хвилин.

Реєстрація на сайті Верховної Ради >>>
Реєстрація на сайті Президента >>>
Реєстрація на сайті Кабінету Міністрів >>>
Інструкція по реєстрації >>>

Електронна петиція — це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України (або інших суб’єктів владних повноважень) у вигляді тексту скарги (протесту) та/або пропозиції.
Електронна петиція розглядається у особливому порядку за умови збору на її підтримку не менш як 25000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.
Президент має на електронну петицію публічно оголосити свою позицію стосовно згоди чи незгоди.
У разі незгоди — інформувати про аргументи.
У разі згоди — організувати спільну з авторами та їх прихильниками роботу з розроблення та втілення плану реалізації петиції.

Зарегистрировать место

Есть вопрос? Готовы помочь